הדפס   שלח לחבר   שתף

ברלין (גרמניה)

מידע כללי על ברלין (גרמניה)

דילים לברלין הפכו פופולאריים בעשור האחרון בהתאם לעלייה באטרקטיביות של העיר עבור התייר העולמי בכלל והישראלי בפרט. כיום ברלין נחשבת אחד היעדים האטרקטיביים לישראלים בשנים האחרונות והסיבות לכך רבות. במסגרת דילים לברלין ניתן להגיע אל העיר בטיסה של כ 4 שעות ולהיחשף לעבר רווי ההיסטוריה של העיר הכולל בתוכו אתרים היסטוריים הקשורים למלחמת העולם השנייה, לשואה ולמלחמה הקרה, כל אלו לצד ההווה התוסס והעשיר של העיר שעברה מתיחת פנים של ממש בעשורים האחרונים, שבה להיות בירת גרמניה וכוללת כיום מארג ססגוני של בני עשרות לאומים שונים החיים, עובדים ותורמים לייחודיות של העיר. חברת קל נופש מציעה מגוון דילים לברלין הכוללים טיסה ובית מלון מרכזי בעיר, כך שתהיו קרובים לכל האתרים ההיסטוריים, מרכזי הקניות הגדולים והשדרות המרכזיות של העיר ברלין. טיסות לברלין יוצאות מדי יום ולאורך כל ימות השנה על ידי מספר חברות תעופה, חלקן טיסות סדירות לברלין וחלקן של חברות צ'רטר שונות עם חבילות המשלבות טיסות לברלין עם בית מלון למספר לילות המתאימים עבורכם. קל נופש מציעה מבחר טיסות לברלין עם או בלי בית מלון במסגרת חבילות נופש לברלין לאורך כל השנה עבור כל מי שמחפשים לבקר בעיר אטרקטיבית, מודרנית ובעלת עבר עשיר ומעניין.

אטרקציות בברלין

אטרקציות בעיר בברלין

אונטר דן לינדן

השדרה המפורסמת של העיר הכוללת מבנים בני מאות שנים, חלקם משוחזרים ומודרניים ולצדם כאלו שנותרו כפי שהיו בגמר המלחמה. השדרה נמצאת בלב העיר ומציעה היצע עצום של חנויות, מסעדות ואתרים מעניינים.

הרייכסטאג

בניין הממשל ששריפה שלו הובילה לעליית הנאצים לשלטון היה במשך שנים מבנה סגור וחסר שימוש עד איחוד גרמניה וההחלטה לשפץ אותו מחדש ולהפוך אותו מודרני ומסביר פנים.

איסט סייד גלרי

מזכרת לימי המלחמה הקרה והחלוקה של ברלין על ידי חומה גדולה. כיום ניתן לראות מאות ציורי גרפיטי מדהימים לאורך כל שאריות החומה הזו.

אנדרטת השואה

אנדרטה ענקית לזכר קורבנות השואה. האנדרטה בנויה כמבוך של מצבות ונחשבת ייחודית ובעלת עוצמה רבה לכל יהודי המבקר בה.

גן החיות הזואולוגי

אם אתם מחפשים גם מקום להנאת הילדים ופחות היסטוריה, הרי שגן החיות של ברלין מציג מגוון בעלי חיים ואפשרות של יום כיף שלם עם הילדים.

אי המוזיאונים

אי המרכז מספר מוזיאונים בנושאים שונים ונחשב אטרקציה המחייבת ביקור עבור כל מי שמחפשים אחר תרבות אירופאית.

הצטרפו לקהילה
קבלו מבצעים חמים ישירות למייל