טיול מאורגן - הדנובה והערים הקסומות - שיט בדנובה

הדנובה והערים הקסומות מ-27/12/2019 ועד 02/01/2020

7 לילות מחיר לזוג בחדר זוגי
02/01/2020 - 27/12/2019
1596

יום 1

; תל אביב בודפשט – צ`כיה :: ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לבודפשט. עם הנחיתה, נסיעה לכיוון בית המלון שבצ`כיה.

יום 2

; פראג (יום בחירה) :: יום חופשי. המעניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום סיור לפראג - עיר הזהב, עירם של המהר"ל והחייל האמיץ שוייק, מרכז התרבות והכלכלה של צ`כיה. נבקר בגבעת חראדצ`אני לתצפית על העיר, נראה את "סמטת הזהב" ונגיע אל גשר קארל המפורסם. נמשיך אל הרובע היהודי וסמטאות הרובע היהודי. נראה את בתי הכנסת ובית הקברות היהודי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בבתי הכנסת בזמנם החופשי. נמשיך אל העיר העתיקה ולכיכר השעון האסטרונומי.

יום 3

; ברטיסלבה :: את היום נקדיש לביקור בבירת סלובקיה, אחת מפנינות האזור, היושבת כאבן יקרה הבוהקת על הדנובה, עיר בעלת הסטורית מלכים מפוארת, מורשת יהודית, ומעל הכל מתנוססת בהוד והדר טירת ברטיסלבה.

יום 4

; וינה (יום בחירה) :: יום חופשי. המעונינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום סיור לעיר הבירה של אוסטריה המדהימה. נתחיל בביקור יפיפה בעיר וינה, הבירה האלגנטית והמלכותית של אוסטריה . נראה את האדריכלות המלכותית של העיר, המדרחוב השוקק, כנסיית סט. סטפן, והמרכז העתיק של העיר.

יום 5

; בודפשט :: עם בוקר נצא לכיוון עיר הבירה של הונגריה, הלא היא בודפשט, היושבת גם היא על גדות הדנובה. עם ההגעה לעיר נערוך סיור בעיר המפוארת נעפיל אל בודה ונראה את הכנסייה המרשימה, כנסיית מטיאש, ואת מצודת הדייגים, נשקיף אל עבר בניין הפרלמנט אשר בפשט, נהלך ברובע היהודי.

יום 6

; ברך הדנובה (יום בחירה) :: יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום טבע ונופים באזור "ברך הדנובה". תחילה נבקר בעיירת האומנים סנטאנדרה, ממנה נמשיך לביקור במצודת וישגראד הממוקמת מעל עיקול הדנובה המוכר בשמו "ברך

יום 7

; בודפשט– תל אביב :: העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

08:55AM 11:25AM 3 שעות ו30 דקות
TLV BUD
הגעה ביום שישי, 27 דצמבר
14:30PM 19:00PM 5 שעות ו30 דקות
BUD TLV
הגעה ביום חמישי, 02 ינואר

הצטרפו לקהילה
קבלו מבצעים חמים ישירות למייל