טיול מאורגן - רומניה מקוצר דרקולה - מציאות או אגדה - בעקבות דרקולה

רומניה מקוצר דרקולה - מציאות או אגדה מ-29/12/2019 ועד 02/01/2020

5 לילות מחיר לזוג בחדר זוגי
02/01/2020 - 29/12/2019
997

יום 1

; תל אביב – בוקרשט - הרי הקרפטים :: פגישה בשדה התעופה והמראה מנתב"ג לבוקרשט, בירת רומניה ו"פריז של מזרח אירופה". עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי דרך הכיכרות והשדרות הרחבות של העיר, בו נראה את כיכר המהפכה, ארמון המלך, פסל המלך קרול הראשון. בתום הסיור הפנורמי נצא לכיוון עמק הפרחובה אל הרי הקרפטים ובית המלון.

יום 2

; סיגישוארה :: יום קסום ומלא מסתורין אל המחוזות העתיקים של הסקסונים הגרמנים, ששימרו את האוטנטיות והמסורת הרומנית. נגיע אל עיירת ימי הביניים סיגישוארה, בה נולד דראקולה האגדי, ובה נראה את בית הולדתו, מגדל השעון העתיק והעיר העתיקה.

יום 3

; בראן – הכפר מואצ`יו - דמבוביצ`וארה ( יום בחירה) :: יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום בו היסטוריה ומסתורין חוברים יחדיו זו לזה, ורוקמים חיים לאגדתו של דרקולה. נצא לביקור בטירת בראן הידועה, ואולי רוחו של דרקולה תגיח לפתע לביקור קצר. נמשיך דרך מעבר ההרים אל דמבויצ`וארה, אתר טבע קסום, ממנו נמשיך לכפר `מואצ`יו` בו נגיע רכובים על גבי כרכרות הנהוגות בידי עגלונים כפריים, לארוחת צהרים טיפוסית.

יום 4

; פראג`מר – אגם אנה הקדושה (יום בחירה) :: יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) עם בוקר נצא לכיוון אתר סקסוני טיפוסי, אל פראג`מר, נתרשם מחיי הגרמניים הסקסונים בימי באימפריה העות`מנית, משם נמשיך לאגם היחידי ברומניה שנוצר כתוצאה מהתפרצות הר געש, והממוקם בלוע הר געש בגובה של 950 מטר, הלא הוא אגם סטנה אנה.

יום 5

; בוקרשט – תל אביב :: העברה לשדה התעופה של בוקרשט, ממנה נמריא חזרה לתל אביב.

08:30AM 11:30AM 3 שעות ו0 דקות
TLV OTP
הגעה ביום ראשון, 29 דצמבר
17:00PM 20:00PM 3 שעות ו0 דקות
OTP TLV
הגעה ביום חמישי, 02 ינואר

הצטרפו לקהילה
קבלו מבצעים חמים ישירות למייל