טיול מאורגן - רומן קצר ברומניה כולל 2 ארוחות ערב - BUH - מאורגן בחנוכה

רומן קצר ברומניה כולל 2 ארוחות ערב - BUH מ-29/12/2019 ועד 03/01/2020

מאורגן קצר לרומניה כולל 2 ארוחות ערב

6 לילות מחיר לזוג בחדר זוגי
03/01/2020 - 29/12/2019
1498

יום 1

תל אביב, בוקרשט נטוס מנמל התעופה בן גוריון לבוקרשט. כאן נתחיל את טיולנו בין בוקרשט על ארמונותיה המפוארים, הכיכרות ההדורות, המוזיאונים והמסעדות המגישות מרק צ'ורבה חם וקבב רומני טעים לבין הנופים המרשימים של רכסי הקרפטים. נערוך סיור מודרך שיכלול את שדרות קיסלף, שער הניצחון, כיכר ויקטוריה ומשרד ראש הממשלה, כיכר המהפכה עם ארמון המלוכה ובית המפלגה הקומוניסטית, נראה את בית הפרלמנט הרומני – המבנה השני בגודלו בעולם, את בית הכנסת הגדול קוראל, את משרדי הקהילה והאנדרטה לזכר קורבנות השואה. בערב נבקר באחד ממרכזי הקניות הגדולים בעיר ונהנה מזמן חופשי לקניות משתלמות ולארוחת ערב.

יום 2

בוקרשט, ברשוב נצא להרי הקרפטים. ניסע לחבל טרנסילבניה, לעיר העתיקה ברשוב. נראה את אחד משערי העיר שנותר על תילו, את ה"כנסייה השחורה" ואת בניין העיריה. נבקר בבית הכנסת המקומי (אם יתאפשר). נטייל במדרחוב הססגוני, נתבשם מיופיו ואופיו הרומנטי ונוכל להינות מזמן חופשי לקניות וממשקה חם או יין באחת המסעדות. המעוניינים יוכלו לנסוע לכפר מוייצ'ו כולל ארוחת צהרים כפרית במסעדה אותנטית ולביקור בטירת בראן האגדית, בה נלמד האם דרקולה אגדה או מציאות (בתשלום) . נמשיך לבית המלון שיארח אותנו בשני הלילות הבאים.

יום 3

סיביו הבוקר ניסע לבירת חבל טרנסילבניה העיר הסקסונית סיביו. בירת התרבות של רומניה. נטייל בסיביו, ונתרשם מהגגות האדומים, צרחי הכנסיות והחומות המשוות לה מראה של עיירה גרמנית מימי הביניים . נבקר בכיכר העיר העתיקה, במדרחוב ובפיאצה מארה. נראה את הקתדראלה הקתולית בסגנון הבארוק, בית העירייה העתיק, "גשר השקרנים" וכנסיית הבשורה הגותית. נטייל במדרחוב , או נהנה ממשקה חם באחד מבתי הקפה. לעת ערב נשוב לבית המלון.

יום 4

סיניה-ארמון פלש, בוקרשט נבקר בארמון פלש המפואר, ארמון הקיץ של בית המלוכה הרומני הראשון הממוקם בעיירה סינייה שקיבלה את שמה מהמנזר בעל השם הזהה, אשר הוקדש להר סיני. נסייר ברחובותיה הציוריים של העיירה. נערוך סיור פנורמי בעיירת הנופש פרדיאל (אם יתאפשר) . לאחר קבלת החדרים, למעוניינים להתפנק ולהרגע, בילוי ב"תרמי בוקרשטי" (בתשלום)– מתחם מרחצאות המבוסס כולו על מקורות מים תרמיים, אחד ממרכזי הספא החדישים באירופה, גן עדן אקזוטי המתפרס על 30.000 מ"ר של רוגע, ספא ובידור.

יום 5

בוקרשט, תל אביב נארוז את החוויות והמתנות, ניסע לשדה התעופה ונטוס חזרה לתל-אביב.

08:50AM 11:35AM 3 שעות ו45 דקות
TLV OTP
הגעה ביום ראשון, 29 דצמבר
12:00PM 14:35PM 3 שעות ו35 דקות
OTP TLV
הגעה ביום חמישי, 02 ינואר

הצטרפו לקהילה
קבלו מבצעים חמים ישירות למייל