טיול מאורגן - טיול מאורגן לצפון איטליה - אופנה אוכל וטבע

טיול מאורגן לצפון איטליה מ-28/12/2019 ועד 04/01/2020

8 לילות מחיר לזוג בחדר זוגי
04/01/2020 - 28/12/2019
$1698

יום 1

תל אביב - מילאנו :: ניפגש בנתב"ג ונטוס לבירת האופנה העולמית מילאנו. עם הנחיתה ניסע לסיור בעיר, נערוך סיור ממצודת ספורצה עד לקתדרלה המדהימה, נחלוף בגלריה עימנואלה, יצירה ארכיטקטונית מיוחדת ונצפה בבית האופרה "לה-סקלה". לא נחמיץ את רחוב המעצבים הידוע "מונטה נפולאונה", בו מצויות חנויות הדגל של מעצבי העל. בתום יום מהנה זה נשוב למלוננו.

יום 2

ורונה :: הבוקר נצא לסיור בעירם של האוהבים רומיאו ויוליה. נערוך סיור בעיר העתיקה, נראה את הארנה מתקופת האימפריה הרומית, המשמש כיום במה לאופרות רבות משתתפים. נמשיך במדרחוב הציורי לכיוון ביתה של יוליה. נצפה על המרפסת שעליה עמדה יוליה, כאשר רומיאו גילה לה את אהבתו. בגמר הסיור העברה למלון.

יום 3

הרי הדולומיטים :: היום יוצאים ליום בטבע, אל רכס הרים מהיפים בעולם, הרי הדולומיטים, הנקראים על שמו של הגיאולוג הצרפתי גראטה דה דולומיו. תופעת טבע מיוחדת במינה. נבקר באגמים קסומים בגבהים אדירים, נערוך סיור רגלי מיוחד בטבע המדהים, נצפה בצמחיה האלפינית המיוחדת ולא נפסח על מעברי ההרים המיוחדים. יום טיול בלתי נשכח!

יום 4

יום חופשי (ונציה) :: יום חופשי. המעוניינים יוכלו בתשלום נפרד לצאת ליום טיול לונציה, מלכת הים האדריאטי, עיר התעלות, הבנויה על 117 איים המחוברים ביניהם בגשרים, מהיפות והמעניינות בערי העולם. נערוך סיור רגלי בגטו היהודי הראשון בהיסטוריה של אירופה. נבקר בגשר הריאלטו המפורסם, העובר מעל התעלה הגדולה, ובכיכר סן מרקו, הגדולה בכיכרות. נראה את ארמון הדוג`ים, את הבסיליקה בסגנון הביזנטי, את גשר האנחות ואתרים נוספים מפורסמים בעיר. בתום הביקור נשוב למלוננו.

יום 5

אגם גארדה :: לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בגדול באגמי צפון איטליה. נתחיל את סיורנו בעיירה "סירמיונה", עיירת קייט עוד מזמן הרומאים. נסייר בעיירה שהיא לשון יבשה צרה בתוך האגם. נמשיך ל"פיסקיירה", במקור עיירת דייגים והיום אחת העיירות היותר ציוריות לאורכו של האגם. נמשיך לאורכו המזרחי של האגם, נחלוף על פני עיירות ציוריות ונעצור לתצפיות מיוחדות. נמשיך לעיירה לציזה המיוחדת במינה לסיור מהנה .ונותיר זמן חופשי ליהנות מהעיירה הציורית. חזרה למלון בשעות הערב.

יום 6

יום חופשי (מפלי ורונה – ריבה דל גארדה – מלצ`זנה) :: לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול שיתחיל במפלי "ורונה" בלב האדמה נסייר בפארק עם שלל הפרחים והצמחייה המיוחדת. נמשיך לסיור בעיירה ריבה דל גארדה הנמצאת בנקודה הצפונית ביותר באגם, נערוך סיור בטיילת על שפת האגם נצפה בנוף המיוחד ונותיר זמן לגלריות ולשווקים הרבים. נדרים לאורך הגדה המזרחית של האגם עד לעיירה מלצזנה לסיור מיוחד מביתו של הרוזן עד לנמלה הקטן והציורי.

יום 7

מנטובה– בורגטו סול מיצ`ו :: לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיר העתיקה והמיוחדת מנטובה. העיר מוקפת באגמים ענקיים הסובבים אותה ושימשו כחומת מגן נוספת של העיר בימי הביניים. נערוך סיור בעיר מארמונם של משפחת גונזגה שדאגו לישוב יהודי גדול ושמעה של העיר יצא כ מן-טובה. טובה ליהודים עד לכנסיית הרוטנדה המפורסמת. בגמר הסיור נמשיך לכפר הבנוי על נהר המינצ`ו שהופיע בשלל סרטים וסדרות על איטליה. "בורגטו סול מינצ`ו ובטעם של עוד ועוד.

יום 8

ברגמו - מילאנו – תל אביב :: היום ניפרד מבית המלון שלנו ונצא לעיר ברגמו אחת הערים העתיקות והיפות של איטליה. העיר מפורסמת בבנייניה העתיקים ובעיר העתיקה הבנויה על הר המשקיף על מישורי לומברדיה. נערוך סיור בעיר העליונה מכיכר המצודה עד לקתדרלה המיוחדת של העיר נשלב תצפית על העמק וכמובן טעימה מהגלידה האיטלקית המפורסמת. בגמר הסיור נמשיך למרכז הקניות הגדול באיטליה "איל צ`נטרו" לזמן חופשי ולאחריו נמשיך לשדה התעופה לטיסה לתל-אביב

06:00AM 09:10AM 3 שעות ו10 דקות
TLV MXP
הגעה בשבת, 28 דצמבר
20:10PM 00:55AM 5 שעות ו45 דקות
MXP TLV
הגעה ביום ראשון, 05 ינואר

הצטרפו לקהילה
קבלו מבצעים חמים ישירות למייל