טיול מאורגן - בייג`ינג נפלאות העיר המסקרנת - BJS

בייג`ינג נפלאות העיר המסקרנת - BJS מ-28/12/2019 ועד 06/01/2020

10 לילות מחיר לזוג בחדר זוגי
06/01/2020 - 28/12/2019
$2398

יום 1

תל-אביב - בייג'ינג נפגש בערב בשדה התעופה לקראת טיסת הלילה של אל-על לבייג'ינג.

יום 2

בייג'ינג נחיתה בבייג'ינג בשעות אחר הצהריים. בייג'ינג, בירת הקיסרות הסינית במשך 500 שנה, מהווה היום עיר מודרנית, בעלת מרכזי עסקים גדולים ומעוצבים, אך עיקר תפארתה בבניה המונומנטאלית הקיסרית. עם ההגעה, ניסע למלון ולאחר התרעננות נצא ניסע לכיכר טיאנאנמן - כיכר "שער השלום השמימי" - הגדולה בעולם ובה המאוזוליאום של מאו ואנדרטת גיבורי העם. נמשיך לסיור בשוק האוכל המפורסם של בייג'ינג "וואנג פו ג'ין" ובו מסעדות לרוב ודוכני מזון מקומי, המציעים למבקרים מגוון מאכלים וטעמים.

יום 3

בייג'ינג - "העיר האסורה" נבקר ב"עיר האסורה", מתחם קיסרי עצום שהיה אסור למבקרים במשך כ– 500 שנה. זו העיר העתיקה הגדולה ביותר בסין, ולמרות שהושחתה פעמים רבות , היא גם השמורה ביותר בסין. המעוניינים יוכלו לסייר (בתשלום) בסמטאות העיר העתיקה בריקשות. נמשיך לביקור במפעל בדי המשי, בו נלמד ונתרשם מהתהליכים המרתקים לטווית הבד הנחשק בעולם. משם פנינו לשוק האופטיקה, בו ניתן למצוא מציאות לכל גיל, בכל תחום לא לשכוח להתמקח... בערב נוכל לצאת (בתשלום) לטעום ממעדני המטבח הצפוני בארוחת "ברווז פקין" או לארוחה במסעדת טאפניאקי.

יום 4

בייג'ינג – החומה הסינית הבוקר נצא לצפות בחומת סין הגדולה, אחת משבעת פלאי תבל, שנבנתה על שרשרת הרים מצפון לבייג'ינג, במטרה לעצור את הנוודים מצפון. אורכה של החומה מגיע לכ- 6000 ק"מ והיא נבנתה לראשונה לפני כאלפיים שנה וכיום היא מוקד תיירות מרכזי. נבקר בבית מלאכה בו נלמד על האומנות הסינית העתיקה, קלוזונה (CLOISONNE ) ונתרשם מריקועי הנחושת, ציפוי האמייל וצביעת כדים. נבקר בחנות לרוקחות סינית מסורתית, הפועל מאות שנים. נראה את המדפים העמוסים בשיקויים, משחות, וכדורים המבוססים על נוסחאות סודיות, שלדבריהם יש ביכולתם לטפל ולרפא כל מחלה אפשרית. במקום עובדים גם רופאים סיניים, לצורך בירור והתאמת התרופה הנכונה... אחר הצהריים זמן חופשי לביקור באחד ממרכזי הקניות. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור מרתק ב"מיני גוילין" – שמורת טבע המזכירה את אזור גוילין. הביקור כולל עליה ב"מעלית הדרקון", שיט בנהר בנוף הרים ותצורות טבע ועוד.

יום 5

ארמון הקיץ, מפעל הפנינים נצא לביקור בארמון הקיץ המוקף בפארק עצום ואגמי מים, גנים וגבעות. זהו מקום הנופש של בני משפחות הקיסרים משושלת צ'ינג. נמשיך לביקור במפעל הפנינים ונקבל הסברים קצרים, כולל הדגמה של חילוץ פנינה מצדפה חיה כולל השוואה בין פנינים מלאכותיות זוהרות, לפנינים שנוצרות בעזרת הטבע. נבקר במפעל למוצרי במבוק ונקבל הסברים על תהליך היצור. נסיים במדרחוב צ'יאנמן בו חנויות מותגים מערביים ומקומיים. בעבר גרו ברחוב יועצי הקיסרים אשר לא התגוררו בעיר האסורה. בערב נוכל לצאת (בתשלום) לסיור ערב באזור חוחאי.

יום 6

הכפר האולימפי, פארק המיעוטים ניסע למתחם הכפר האולימפי ונצפה במבנים המרתקים - בריכת הקובייה ובאצטדיון האולימפי "קן הציפור", שנבנו במיוחד עבור אולימפיאדת בייג'ינג. נמשיך לביקור בפארק המיעוטים. בסין 56 קבוצות אתניות שונות ובביקורנו בפארק נוכל ללמוד על סוגים שונים של סגנון חיים ומנהגים של המיעוטים השונים. לא נפסח על ביקור ברחוב המשוחזר של לי ליו צ'אנג ובו חנויות ענתיקות רבות. נלמד על קצה המזלג על אומנות הקליגרפיה באחת מהחנויות. אפשרות לצאת (בתשלום) לחזות במופע "מסכת הזהב".

יום 7

מקדש השמיים, טקס תה את יומנו נתחיל בביקור במקדש השמיים, המייצג את מיטב האדריכלות הסינית. המקדש נטוע בלב פארק מטופח המוקף בחומה עם ארבעה שערים המסמלים את ארבע רוחות השמים, ובנוי לפי עקרונות ה"פאנג שוואי". המקדש שימש כמקום תפילה וטקס לקיסרים. נצפה בסינים הבאים לרקוד, להתאמן בטאי צ'י, לשיר אופרה, להציג תיאטרון ועוד. לא נפסח על ביקור בבית תה סיני, בו נלמד על משמעות התה במסורת הסינית ואף נטעם תה ירוק מסורתי שהסינים מייחסים לו סגולות רפואיות. נבקר בתערוכת הג'ייד – אבן הירקן ונתרשם ממבחר התכשיטים וחפצי נוי המיוצרים מאבן הירקן. נמשיך לביקור בשוק המשי, הנחשב לאחד השווקים הכי מתויירים בעיר. בעבר, שימש השוק כמרכז למכירת בדי המשי, אבל היום המשי הוא רק נתח קטן בשוק, המציע למבקרים גם מזכרות אותנטיות, מיני גאדג'טים, אביזרי ספורט וצעצועים. בערב, אפשרות לצאת (בתשלום) לחזות במופע קונג-פו – אומנות הלחימה העתיקה של סין.

יום 8

מוזאון העיר בייג'ינג נבקר במוזאון העיר בייג'ינג המציג את ההיסטוריה של העיר ומגוון נושאים מהתרבות הסינית. המוזאון שוכן במבנה חדיש ומיוחד. במוזאון תצוגות של אומנות קליגרפיה, כלי פורצלן, פסלי בודהה, כלי ג'ייד ועוד. נמשיך לביקור במרכז לרפואה סינית מסורתית ונקבל הסברים על עקרונות הרפואה הסינית. בערב יוכלו המעוניינים לצאת (בתשלום) לבילוי באחד ממרכזי הבילוי של בייג'ינג.

יום 9

מקדש הלאמה, תל אביב נתחיל את יומנו בביקור במקדש הלאמה שנבנה בתקופת שלטונו של הקיסר קאנגסי. המקדש במקורו יועד לשמש את משרדי הממשלה, אך הוסב לארמון הנסיך. גגות המקדש היו בתחילה ירוקים, כסמל להמשכיות. עם מותו הפתאומי של הנסיך, שינה הארמון את ייעודו והרעפים הירוקים נצבעו בצהוב - הצבע הקיסרי. ב- 1744, שוב שונה ייעודו והוא הפך למקדש הלאמה, כאשר מתפקידו היה לארח את המשלחות הממלכתיות של הפקידים הגבוהים והנסיכים שהגיעו להיפגש עם הקיסר. נמשיך לביקור ברובע האומנים הציורי 798 הנודע, שהפך למקום משכנם של גלריות מעצבים, סטודיו, ארכיטקטים ואומנים שונים, לצד בתי קפה ומסעדות. המקום מאופיין בעיצוב האופייני לארכיטקטורה המזרח גרמנית – סגנון הבאוהאוס. היום ללא ספק זהו מקום הבילויים הטרנדי של בייג'ינג. בשעות הערב, העברה לשדה התעופה ומשם בטיסה חזרה ארצה. נחיתה בשעות הבוקר של יום מס' 10.

22:10PM 13:30PM 15 שעות ו20 דקות
TLV BJS
הגעה ביום ראשון, 29 דצמבר
22:00PM 02:25AM 4 שעות ו25 דקות
BJS TLV
הגעה ביום שני, 06 ינואר

הצטרפו לקהילה
קבלו מבצעים חמים ישירות למייל