מלון ירדן בוטיק ביץ ,תל אביב

3 לילות לינה בלבד דירת מרתף אנגלי
21/07/2018 - 19/07/2018
526

מה במלון?

סביבה שלווה הנמצאת רק 300 מטרים מהחוף. כל השירותים הכוללים חנויות, ברים ומסעדות נמצאת במרחק של 3 דקות הליכה. מלון ששופץ ועוצב מחדש לאחרונה, חדרים ודירות מרווחות ויוקרתיות, עיצוב בהיר ומרגיע, שירותי אישי פנים מול פנים, צוות ידידותי, בעל ידע ודו-לשוני. מתקני המלון: ווי-פיי חופשי בכל רחבי המלון ובכל חדרי האירוחת, מוצרי טיפוח בכל חדרי האירוח, מעלית, מתקני אחסון לכבודה וציוד, אזורים ללא עישון ציבוריים ופרטיים, אזורים המיועדים לעישון, מרכז עסקים מודרני בעל שירותי משרד כמו פקס, אינטרנט וצילום מסמכים, צ’ק-אין וצ’ק-אאוט פרטי, דלפק קבלה, פינות ישיבה.

מה בחדרים ?

מחיר למינימום 7 לילות

החדרים שבחרת (1 חדרים) - 2 לילות בין התאריכים (19/07/2018 - 21/07/2018)

סוג חדר
הרכב חדר
בסיס אירוח
סה״כ מחיר
 
דירת מרתף אנגלי 1051
זוג
לינה בלבד
1051

בחירת חדרים

2 מבוגרים
2 מבוגרים
+
0 ילדים
+
* ילד מגיל 12 ומעלה ייחשב כמבוגר בהזמנת חדר
סוג חדר
הרכב חדר
בסיס אירוח
סה״כ מחיר
 
דירת מרתף אנגלי 1051
זוג
לינה בלבד
1051
דירת מרתף אנגלי 1130
זוג
לינה בלבד
1130
אנא בחר הרכב חדר

מה במלון?

סביבה שלווה הנמצאת רק 300 מטרים מהחוף. כל השירותים הכוללים חנויות, ברים ומסעדות נמצאת במרחק של 3 דקות הליכה. מלון ששופץ ועוצב מחדש לאחרונה, חדרים ודירות מרווחות ויוקרתיות, עיצוב בהיר ומרגיע, שירותי אישי פנים מול פנים, צוות ידידותי, בעל ידע ודו-לשוני. מתקני המלון: ווי-פיי חופשי בכל רחבי המלון ובכל חדרי האירוחת, מוצרי טיפוח בכל חדרי האירוח, מעלית, מתקני אחסון לכבודה וציוד, אזורים ללא עישון ציבוריים ופרטיים, אזורים המיועדים לעישון, מרכז עסקים מודרני בעל שירותי משרד כמו פקס, אינטרנט וצילום מסמכים, צ’ק-אין וצ’ק-אאוט פרטי, דלפק קבלה, פינות ישיבה.מה בחדרים?

מחיר למינימום 7 לילות

החל משנת 1962, חברת קל נופש מציעה לך שירות ממגוון סוכנים מקצועיים ומנוסים. אלפי הקבוצות המטיילות מדי שנה ומאות אלפי הלקוחות המרוצים של קל נופש כבר יודעים:
קל להזמין חופשה בראש שקט!

בהחלט. המבצעים לחופשה בישראל הנם להזמנה מלאה. אישור על הזמנתכם מגיע באופן מיידי, כולל מספר הזמנה ואישור המלון.

שעת כניסה לחדרים כמקובל בעולם כולו הוא מ - 14:00. בישראל החל מ 15:00. במקרים בהם המלון אינו מלא לחלוטין, ניתן לפעמים לקבל את החדרים מוקדם יותר אך הדבר תלוי בזמינות החדרים במלון באותו זמן. לא ניתן להבטיח מראש קבלת חדר מוקדם יותר אלא אם משלמים על לילה נוסף

שעת עזיבת החדרים כמקובל בעולם כולו היא עד לשעה 11:00. במקרים בהם המלון אינו מלא לחלוטין, ניתן לפעמים לבקש בקבלה עזיבה מאורחת יותר אך הדבר תלוי בזמינות החדרים במלון באותו זמן. לא ניתן להבטיח זאת מראש אלא אם משלמים על לילה נוסף

אנא הזן תאריכים מבוקשים לדילים נוספים ב ירדן בוטיק ביץ:


הצטרפו לקהילה
קבלו מבצעים חמים ישירות למייל