דילים לפסח

 

פסח נחשב לאחד החגים החשובים ביהדות וגם זה שנחשב לאידיאלי ביותר לחופשה בארץ או בחוץ לארץ.

פסח מתרחש לרוב במהלך חודש אפריל, כאשר השנה מדובר על 10 לאפריל עד 17 לאפריל 2017. אלו הם ימי החג עצמו. מעבר לימים הללו ישנה חופשת לימודים בכל מוסדות החינוך בארץ בתאריכים 2 - 19 אפריל. פרק זמן זה יוצר אפשרות של יותר משבועיים ימים הפנויים לחופשה.

לא רק שמדובר בפרק זמן ממושך האפשרי לתכנון חופשה זוגית, משפחתית או בהרכב של קבוצת חברים, הרי שמדובר גם על תקופה עם מזג אוויר נעים במרבית יעדי התירות המועדפים על הישראלים: מערב אירופה, ארצות ואגן הים התיכון. מזג האוויר אביבי ומאפשר ליהנות מכל היעדים הללו באוויר הנעימה ובעיקר ללא המוני תיירים משאר העולם שלרוב אין להם את התאריכים הללו כימי חופשה, ולכן אתרים אטרקטיביים רבים פחות עמוסים לביקור מימי הקיץ הלוהטים.

דילים לפסח יוצאים מישראל לכל היעדים הפופולאריים על בסיס יומיומי במסגרת של דילים לפסח בחברות התעופה השונות או במסגרת דילים לפסח המבוססים על חבילות נופש הכוללות טיסה ומלון יחדיו. כמו כן ניתן למצוא דילים לפסח לכל הרכב שתחשבו עליו - זוגות, חברים, משפחה ועוד.

קל נופש מציעה מגוון אפשרויות של דילים לפסח במחירים משתלמים ולכל היעדים שאתם חושבים עליהם. אנו מבטיחים לכם מחיר אטרקטיבי, שירות מצויין והיצע רחב ביותר של טיסות ובתי מלון כדי ליצור עבורכם את החופשה המושלמת.

לצפייה במגוון דילים לפסח - הקליקו כאן.

הצטרפו לקהילה
קבלו מבצעים חמים ישירות למייל