טיול מאורגן לגאורגיה

גאורגיה הפכה בשנים האחרונות לפנינה תיירותית מיוחדת בנוף חבילות הטיולים. המדינה שנמצאת במרכז אסיה אך רואה עצמה כמזרחה של אירופה היא שילוב של שתי היבשות הללו על כל הטוב שיש בהן.

הנופים הם מהיפים שיש עם מגוון הרים, עמקים, נהרות, יערות ומפלים ובעיקר בני אדם שרובם עדיין שומרים על המסורת העתיקה ומתגוררים בעיירות וכפרים שאין יותר "מזרח אירופה" מהן במראה, כולל שווקים אותנטיים, כנסיות עתיקות ומבנים ציוריים כמו מהאגדות. כל זאת לצד תודעת אירוח וקבלת פנים לבבית ואמתית "בסגנון של פעם".

המדינה מהממת לכל אורכה ורוחבה, מסבירת פנים, אוהדת ישראל ובעיקר היא ריענון משמעותי בהשוואה לכל היעדים הסטנדרטיים של אירופה. לא סתם היא הפכה ללהיט שכזה בקרב ישראלים רבים כל כך ובזמן קצר כל כך.

הדרך הטובה ביותר ליהנות מטיול בכל רחבי גאורגיה, מעיר הבירה טביליסי ודרך כל אותם כפרים או נופים מהממים הוא באמצעות טיול מאורגן לגאורגיה. רק טיול מאורגן לגאורגיה יאפשר לכם להגיע לכל המקומות המעניינים במדינה, יבטיח לכם מדריך צמוד לאורך כל הדרך ובעיקר ארגון של נקודות מנוחה והסעדה לאורך כל ימי הטיול.

טיול מאורגן לגאורגיה הוא דרך מצוינת לחוות מדינה חדשה שעוברת תהליך של פתיחות כלפי המערב בכלל וישראל בפרט. קל נופש מציעה מגוון טיולים מאורגנים לגאורגיה לאורך כל השנה ונשמח להתאים טיול מאורגן לגאורגיה גם עבורכם.

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים: 1-700-700-447.

הצטרפו לקהילה
קבלו מבצעים חמים ישירות למייל